Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Zacapa Centenario 9y 0,7 l (čistá fľaša)

Produkt nemá žiadne parametre.

• Pomer cena, kvalita
  • , zakúpené v BevMarket.sk

Predtým som mal Centenario 20 a ten bol vynikajúci, tak som chcel skúsiť lacnejšiu verziu a na tú cenu nie som sklamaný, ale asi by som si ho už nekúpil. Radšej skúsim ďalšie v tejto cenovej kategórii.

• , zakúpené v Topnapoje

• Kúpil som ho na skúšku a ešte som ho neotvoril.

Produkt nemá žiadne parametre.

• Pomer cena, kvalita

• , zakúpené v Topnapoje

• Kúpil som ho na skúšku a ešte som ho neotvoril.